Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adrian Gaxha - Nuk Me Meriton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Me Meriton".
3. Video është e këngës "Nuk Me Meriton", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Nuk Me Meriton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Këngë e albumit:

"Luj, Luj, Luj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Ti nuk me meriton pasi me tjetrin ti po shkon, ti nuk me meriton sepse me mua nuk me don
ti nik me meriton shpirti im koha te ka kalu ti nuk me meriton hajde nis largohu prej mu.

REFRENI:
Deshira te shumta qe ke nuk mund ti plotsoj, genjeshtrat e tua tash me nuk mund ti duroj (2 HER)

Ti nuk me meriton mos u be se nuk po kupton, ti nuk me meriton e di mir ke e dashuron, ti nuk me
meriton fjala jote dheu nuk peshon, ti nuk me meriton hiq mos fol keshtu mo nuk shkon.

REFRENI:
Deshira te shumta qe ke nuk mund ti plotsoj, genjeshtrat e tua tash me nuk mund ti duroj (6 HER)


Ky tekst u dërgua nga Emrush
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet