A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adrian Gaxha - Emrin E Ka Pranver


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Thuaj Mamit"


Nat e qet ,nje nate pranvere ti m'erdhe ne mend
sdi si mu kujtove ka koh qe s'tkam permend

valle eshte flladi pranveres apo
me ngacmove ti
sdi se si mu kujtove
qe une rash merzi(2x)

emrin e ke pranver je lule plot me ere
ku je ku sonte qel gjersa mua kujtime me sjell
kjo nate e qe me ngacmoj? apo ti qe s'flet me goj?
kjo nate e qe me ngacmoj? apo ti qe s'flet me goj?(2x)

nate e qet un i vetmuar
sdi pse te kujtoj
ka kohe qe ke shkuar sonte sdi pse te mendoj

valle eshte flladi pranveres apo
me ngacmove ti?
sdi se si mu kujtove
qe une rash merzi(2x)

emrin e ke pranver je lule plot me ere
ku je ku sonte cel gjersa mua kujtime me sjell
kjo nate e qe me ngacmoj? apo ti qe s'flet me goj
kjo nate e qe me ngacmoj? apo ti qe s'flet me goj


Ky tekst u dërgua nga Faton Alimi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019