Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - E Verteta Më Vret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tragjedi dashuria jon mbaroj
nuk ka rëndësi kush nga ne te dy gaboj
ishim vetëm un dhe ti
ishim një në gjithësi
për nje qash ndryshoj krejt
ti ma more gjdo te drejt

reff:

Tani e kam vështir
e vërteta me vret
jeta spaska meshir
vet pa ty kam mbet

Tragjedi si te humba pergjithmon
vetëm ne vetmi jeta pa ty më mundon
ishim vetëm un dhe ti
ishim një në gjithesi
për nje qash ndryshoj krejt
ti ma more gjdo te drejt

reff:

Tani e kam vështir
e vërteta me vret
jeta spaska meshir
vet pa ty kam mbet


Ky tekst u dërgua nga Adrian Gaxha Fan's


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adrian Gaxha - E Verteta Më Vret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Verteta Më Vret".
3. Video është e këngës "E Verteta Më Vret", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 1