TEKSTESHQIP

Adriana Koreta
Bije E Nenes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bije E Nenes" kënduar nga Adriana Koreta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor u bë i disponueshëm tek audienca i përpunuar në sferën vizuale edhe me anë të një videoklipi, për të cilin është përkujdesur Folklorit.Tv. Videoklipi u publikua me datë 15 Qershor 2023. Autore e melodisë dhe autore e fjalëve të tekstit rezulton të jetë vetë artistja, autorë të orkestrimit janë Gramoz Kozeli & Klajv Kajno, ndërsa produksioni në studio ka punuar si autor Don Production.