Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Afërdita Dreshaj - Just Kiss Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

3 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Just Kiss Me"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10




Ne të dy
Si ditën e par
Më beson
Ti në çdo fjal
Un e shoh
Jo asgjë s'ndryshon
Dhe e ndjej
Se ti më sheron

REF
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Hold me
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Kiss me

ENDLESSLYYYYY

Qdo gjë jam
Dhe do jem per ty
Ne jetojm
Me ktë dashuri
Po ta them
Ti më plotëson
Ti je ai
Që zemren gëzon

REF
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just hold me
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Kiss me

ENDLESSLY

Vetem një gjë ende di
Të them ty Just hoLD me

ENDLESSLY, ENDLESSLY

Vetem një gjë ende di
Të them ty Just KisS me

(e din ti qka dua)


Ky tekst u dërgua nga Saranda-ge   teuta123   saramk   kaltrinapz




Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet