Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Cka Ka Zogu Qe Po Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

cka ka zogu qe po qan
ka lan shpin ka lan vatan
ka lan motra e vllazni
e ka ardhur ngurbetli2+

cka ke zog qe ste zen gjumi
a thu nate ku te zuri
a ke buk a ke uje
a pot plak aj dhe i huj 2+

del ne der nane e mjer
e kqyr rrugen dimer vere
e kqyr rrugen nane e ngrat
dit e nate len deren hape 2+Nuk kemi video për këtë këngë.


Aferdita Demaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2015


Aferdita Demaku - Cka Ka Zogu Qe Po Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Ka Zogu Qe Po Qan".
3. Video është e këngës "Cka Ka Zogu Qe Po Qan", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 1