Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Falja Dadës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ooooo 4 net po me shkojne si shah
Ma ke qit qyrkun mbi krah x2
Aman shpirt pashe perendine
Falja dades naj sabah x2

Aiiiii tuj shetite neper qarshi
Po thojne hallku koke pi x2
Jo vallahi nuk jam pi
Vec jam ba marak ne ty x2

Ooooo marak jam ne nurin tand
Nuri yt o mue me shkrine x2
Nuri yt o mur me shkrine
Bash si qiri ne sabah. X2
Aferdita Demaku
Publikimi: 23/04/2021
Video Produksioni: MProduction
Produksioni: Rekord Studio
Hair & Make Up: Studio Tafa
Styling: Walone Fashion GroupAferdita Demaku - Falja Dadës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falja Dadës".
3. Video është e këngës "Falja Dadës", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0