TEKSTESHQIP

Aferdita Demaku
Nasuf E Tahir Gashani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nasuf E Tahir Gashani" kënduar nga Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe arranzhimin e përgatiti Burim Krasniqi, teksa autor i tekstit është Milaim Islami.