TEKSTESHQIP

Aferdita Demaku & Pimi Janova
Nusja Dhandrri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Dhandrri" kënduar nga Aferdita Demaku & Pimi Janova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.