Pimi Janova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Shqiprim Janova
Pimi Janova është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Aferdita Demakut

Vëllai i

Dona Janovës

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Omar

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Egzon Bajra

Krenar Krasniqi

Hajriz Berisha

Flakron Voca

Reli Mborjes

Gjergj Tunaj

Amir Rexhepi


Tags: Pimi Janova, Shqiprim Janova, Pimi

Krijo Një Kartolinë