Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dona Janova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  80
 • Emri i Vërtetë:
 • Shqipdona Janova
 • Vendlindja:
 • Drenice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dona Janova është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ajo është këngëtare e re e muzikes moderne, popullore moderne, pop, baladave dhe kengeve te lehta. Ne llogarine e saj, ne faqen e saj zyrtare ne facebook, "Dona Janova" si dhe ne instagram dona.janova, ajo poston video te ndryshme, ku kendon shumë kengë nga artistë shqiptarë dhe te huaj qe e ben kengetare te dalluar të të gjitha zhanreve. Ne një interviste te dhenë para disa kohesh, Dona kendoi dhe deshmoi qe mund te kendoj opera, kengë moderne, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Aferdita Demakut

Motra e

Pimi Janovës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtarePo Vjen Nusja (2018)

Larg Vendlindjes (2018)

Kanagjegji Im (2017)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sala Jashari

Adea Pula

Vjosa Selmani

Arbnora Rexhepi

Albana Berisha

Anika Berisha

Lorina Dula

Blinera Muzhaku

Elta Ademi

Fiorela Sahiti

Tags: Dona Janova, Shqipdona Janova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet