Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Mallkoj Diten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Mos e mer ket rrug te gjat e pa mbarim
edi, se nje dit shpirti im do te thehet siq u thy n`fillim
edi, se nje dit shpirti im do tekthehet siq u thy n`fillim

Mos e mer ket rrug te
gjat saher te thash
edi, se kjo zemer qe ta dhash
do te ndalet, kur sdo`t jemi bashk

2x:
Mallkoj diten qe do te vi
diten kur do`t jem shum larg nga ti

Heret a po von kurbeti t`vret ngadal
sa keq, qe skam kujt t`ja them ni fjal
ti tregoj se po digjem e gjall
sa keq, qe skam kujt t`ja them ni fjal
ti tregoj se po digjem e gjall

Heret a po von do ta kuptosh nje dit
sa kam vujtur qe t`kam prit
sa jam tretur e sa jam merzit

5x:
Mallkoj diten qe do te vi
diten kur do`t jem shum larg nga ti


Ky tekst u dërgua nga AreeyettaAfërdita Elshani
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/12/2015


Aferdita Elshani - Mallkoj Diten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkoj Diten".
3. Video është e këngës "Mallkoj Diten", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 3