Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Me Mire Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Me mire eshte te shkosh
E kurr mos te shoh
Dhimbjen ne shpirtin tim moj vashe
Mos ta perjetoj

Refreni 2x

Perendi te lutem me ndihmo
Dashurine time te mjere une te harroj
2x
Edhe ar nga qielli sikur tksihin ra
Lotet nga syte e mi moj vashe
Nukme ishin tha

Perendi te lutem me ndihmo
Dashurine time te mjere une te harroj

Edhe lulja ne dimer sikur tksih lulezu
Zemren time te mjere moj vashe
Mu ma ke shqetesu


Afrim Muciqi - Me Mire Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mire Shko".
3. Video është e këngës "Me Mire Shko", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 1