Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Une Ti Dua Syte E Shkruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Une ti dua syte e shkruar
qe shume kohe i kam kerkuar
une ti dua flokt e tua
qe me presin vetem mua

Te betohem ne rini
se te dua vetem ty
vetem ty te dashuroj
fjalt e tua si harroj-2x

Vec per ty o po m'rreh zemra
kur te shoh moj vajze te dera
me tu afru s'po guxoj
po frikohem po gaboj

te betohem zemra ime
se do t'ruaj ne kujtime
te betohem n'dashuri
do jetoj vetem per ty


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini

Afrim Muciqi - Une Ti Dua Syte E Shkruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ti Dua Syte E Shkruar".
3. Video është e këngës "Une Ti Dua Syte E Shkruar", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 1