Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi & Viola - Potpuri 2012 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

AFRIMI:pse spom fol moj zemer a pom thu qka ke pse rrin larg spo afrohesh sod nuk je si ishe dje.

Pse spom fol moj zemer a pom thu qka ke pse rrin larg spo afrohesh sod nuk je si ishe dje.
Me dashni vjen xhelozia rahatin po na merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

Me dashni vjen xhelozia o rahatin po na merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

VIOLA:sflasin kot tan bota diqka ka pse fsheh 1000 fjale rrotullohen e po thu fajin se ke
sflasin kot tan bota diqka ka pse fsheh 1000 fjale rrotullohen e po thu fajin se ke.

Me dashni vjen xhelozia rahatin po naj merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

Me dashni vjen xhelozia rahatin po na merr fjalt e botes syt e njerezve mire sna shohin asnjeher.

AFRIMI:boll ka zgjat kjo puna jote tka ardh koha me u dorezu boll jam lodh tuj shku per qefi se krejt nervat jane harxhu
posht e nalt veq tuj vrapu her me kam e her me kerr spo numrohen kilometrat ma ke ba jeten ferr.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u ba bela.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u ba bela.

VIOLA:jeni msu ju djemt e sodit shume kollaj me na mashtru kerri i mire dhe pasuria smundet mendjen me ma ndrru,don me ba veq avantura kete ne sy po ta lexoj kur te lodhesh e kupton se gjithe qikat sjane njesoj.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u be bela.

Simpatia,dashuria askush fajin nuk ma ka krejt ja nisi si shaka e ne fund u be bela

AFRIMI:o sheqer o syni jem
a po lun per shpirtin tem
qikat jon sikur n'harem po ti je sikur rrushi nrrem as me tlan e as me tngrane hall i madh o sysh ka nxan

qikat jon sikur n'harem po ti je sikur rrushi nrrem as me tlan e as me tngrane hall i madh o sysh ka nxan.

VIOLA:me lshu zemren djale aq shume tani behesh hi e shkrum
po tluj lala veq per qef krejt merzin ka me ta hek as mem ngrene e as mem lan hall i madh o qysh tka zan

po tluj lala veq per qef krejt merzin ka me ta hek as mem ngrene e as mem lan hall i madh o qysh tka zan.

AFRIMI:me nje fjale vet me nje fjale me ngjall eja veq edhe njeher

VIOLA:gjdo njeri po gabon edhe falje kerkon kthehu shpirt aq shume jam merzit ooooooooo

BASHKE:lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova

lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova.

AFRIMI:1her them jo 2her them po qka po ndodh me mu se di.

VIOLA:sa her qe po gabon aq her falje kerkon perseri nje gabim i ri oooooooo

BASHKE:lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova

lutje lutje jane fjalet e mia jan nga zemra dhe nga dashuria po te lutem le tjet shanci i fundit shume gabova shume gabova.


Ky tekst u dërgua nga  Nuhi2016

Afrim Muciqi & Viola - Potpuri 2012
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2012".
3. Video është e këngës "Potpuri 2012", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi & Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0