Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Antigona Rustolli - Djalo I Ri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Antigona Rustolli

21/12/2000

2000-12-21T14:59:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djalo I Ri" kënduar nga Afrim Muçiqi & Antigona Rustolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Afrim Muçiqi & Antigona Rustolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet