Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Gold AG - Destan Begu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

N'rahovec e kemo konakun
n rahovec mor e kemo konakun
me pajtue o me sallangjakun.
sallangjaku be diberhane aman beg o bash jeten tane.
aman beg mor pash jeten tane mos um shtin o sonte n'hapsane.
o mos um shtin mor me fjeto me kali ta dha besen o jo sun ta fali.
sun ta fali paj rojopishtole bisht e nzot on hasbi per dore.
ne bisht e nzot mor abdulla agen se jav merr o burrave anen.
se jav merr neve burrave se mem ra se duroj as baben.
se mum ra se duroj as baben haj be pe duroj o abdullah agen


Afrim Muçiqi & Gold AG - Destan Begu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Destan Begu".
3. Video është e këngës "Destan Begu", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0