Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agim Poshka - Kujt I Them Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujt I Them Te Dua".
3. Video është e këngës "Kujt I Them Te Dua", por nuk këndohet nga Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agim Poshka - Kujt I Them Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:001.
Si ndjehesh sonte e dashur
Heshtja eshte e njejte per te dy
Gjithe te tjerat na mbajne larg
Sot ka urrejtje
Dikur kishte dashuri.

2.
Te dy bashke, ne gjithmone ishim
Si buzeqeshja e njeri tjetrit
Sot vec dy te huaj
Kaq larg nga njeri tjetri
Dy te huaj dy te harruar

3.
Jemi dy kalimtare, jemi dy silueta
Qe po enden sonte rruges pa dashuri
Mos valle i vrava une, apo ndoshta ti
Ku na iku “eh” ku shkoi kjo dashuri!

4.
Ref.
Kujt i them te dua!
Si te them te dua!
Kur te gjithe e duan vetveten
Kujt ti them une miremengjes
U be nje jete qe po te pres

5.
Tani u be sa kohe qe ste kam pare
Nuk di valle si te te quaj
Do mbetesh vetem per mua
Nje kujtim i shenjte
Apo zhgenjim me emrin dashuri

6.
U lodha, u lodha
Nga te qenit i lodhur
U merzita nga kjo vetmi
Sa here qe mendon qe jeta te buzqesh
Perballesh edhe me nje zhgenjim


Më Shumë Këngë Nga Agim Poshka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet