Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agnesa Breçani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Agnesa Breçani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 18 Janar 2016, Fatmira Breçani & Agnesa Breçani publikojnë videoklipin "Vllaun Sot Martojme". Më datë 18 Shtator 2017, Agnesa Breçani publikon videoklipin "Kënga Ime Në Bjeshkë Është Rritë". Më datë 8 Dhjetor 2018, Agnesa Breçani publikon videoklipin "O Ku Je Rukie Rama". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Skender Doshlani. Më datë 16 Dhjetor 2019, Agnesa Breçani publikon videoklipin "Flake". Muzika e këngës u punua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Fatmira Breçanit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsada Krasniqi

Besnike Berdynaj

Vlora Dugolli

Jehona Berisha

Hajrie Abazi

Nida

Eir

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Tags: Agnesa Breçani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet