TEKSTESHQIP

Agnesa Breçani
O Ku Je Rukie Rama
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Ku Je Rukie Rama" kënduar nga Agnesa Breçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për teleshikuesit, ndaj projekti muzikor është prezantuar para audiencës i përpunuar këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua më 8 Dhjetor 2018. Kompozimi dhe orkestrimi është realizuar nga Skender Doshlani.