TEKSTESHQIP

Nesa & Rilind
Pasha Zemren
Lyrics

-Rilind-
Jena larg
Jena larg
Nuk jemi bashk
Dije se shum tkom dasht

Aaaa ca mke bo
Shpirtin ma ke vra
Tfala ke nga une
Se te du halaaa-
-aaa ca mke ba
Shpirtin ma ke vra
Mke bo me qaa

Ref: -Nesa-

Pasha zemren qe ta fala
Ty tu tdasht tu tdasht su ndala
Shum e rend per mu ke ndarja
E zemres tem bani te fala 2x

-Rilind-
Sa tkam prit
Sa tkam prit
Ti nuk ke ardh
Zemren ma ke thy
Theje theje mos ndalo
Zemren qe te do
Hala te dooo
Theje theje mos ndalo
Zemren qe te do
Hala te doooo

Ref: -Nesa-

Pasha zemren qe ta fala
Ty tu tdasht tu tdasht su ndala
Shum e rend per mu ke ndarja
E zemres tem bani te fala 2x

DËRGOI:
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj materiali muzikor u prezantua tek artdhashësit i punuar nga sfera vizuale me një videoklip, video produksionin e të cilit e përgatiti XL Films. Ky videoklip u publikua më 14 Maj 2022. Tekstin dhe arranzhimin e punoi Rilind Alimani.