Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agresioni - Cold Out Side  (Feat. D.o.G. & Da Son)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Punet E Rruges Vol 2"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dren (D.o.G.)

21/12/2011

2011-12-21T01:09:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cold Out Side" kënduar nga Agresioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agresioni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet