Më mbaj mend (për 1 muaj)


Agresioni - Vin E Shkojn

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vin E Shkojn".
3. Video është e këngës "Vin E Shkojn", por nuk këndohet nga Agresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agresioni - Vin E Shkojn  (Feat. Tribun & Buja)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Punet E Rruges Vol 2"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Buja

Featuring

Tribun

01/06/2012

2012-06-01T13:19:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vin E Shkojn" kënduar nga Agresioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agresioni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tribun. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref: 2x Tribun
..................................................
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Se nuk e kan Tribunin me jau majt ushtrin
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Bash si lollipop tash stilin po ma lipijn
..................................................

Tribun
..................................................
Ma ka marr inati mikrofoni po don mem ni
Po thot ku je o qim none ku hupe m'le n'vetmi
Fansav ju kan hup shpresat krejt po ngojn tallava
Prej qe dulum pushim na prej qe murum pushim na
Se shihet s'ka lirik dihet s'ka muzik
Nese s'jon prezent ma t'mirt edhe pik
Si mos me egzistu kerkush n'ket loj po kollitna
Nese rap osht formula Tribun ka me kon zgjidhja
Qiky beat ma qarti gjumin n'maksimun lshoma volumin
T'jau vertetoj se qikjo osht konga rap mas kanunit
Tribun hala gjun gjun hala t'shun t'shun
Tash e mas veq T-pain ki me ni n'auto-tune
Se kingu u kthy n'rap edhe loja ka lezet
Ngo qysh rimat dalin vet ngoje flow-in ti merr met
Krejt le tqohen n'kom se po vjen king kong
Trimnia jem kallxohet n'rrug e jo veq neper kong (motherfucka)
..................................................

Ref: 2x Tribun
..................................................
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Se nuk e kan Tribunin me jau majt ushtrin
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Bash si lollipop tash stilin po ma lipijn
..................................................

Agresioni
..................................................
Repi osht arsyja qe m'jep motivim
E ndryshova repin prej qe erdha une n'sken
Kon dush babes doje s'ki reper me ksi pervoje
Qe e gjun realitetin e ta thot drejt me goje
Real G fatal me Ideja gjuj banal
Abnormal me diplom une t'pshurri me freestyle
Jom i qart men se krejt n'tok ky ti len
Thirum Iron-Man se ky ligjin n'ven ta then
Kapiten n'rap man ma i moqum se do tipa
Old school man s'jom si ju krejt stervina
Tuli grupi n'rap u bo tash ju pshurri njo ka njo
Kur t'foli yeah ngo se me bo nzero t'lo
Un e di un e di qe jom qelik per armiq kogja rrezik
Fuck you bitches you ain't shit qe ngo some real hit
Blow up Records yeah my click kuq e zi jasht e mrena
Shemen dhipat drejt per toke ndodh e keqja kur permena (mayn)
..................................................

Ref: 2x Tribun
..................................................
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Se nuk e kan Tribunin me jau majt ushtrin
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Bash si lollipop tash stilin po ma lipijn
..................................................

Buja
..................................................
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Qe Buja i kthehet repit me ja rimbush baterin
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Se kan dit deri tash e ktu e tutje le ta din
I come with the 4 4 fuck the po po my goonies get it in
They say this nigga Buja loko he did it again
Edhe ti en trip hin nja 2 copa kur ti pin
Deri sa ja nxen e ja qin e aj tipi nuk e din
Jeta o bitch njeri mos jeto si bitch njeri
Je djal i mamit njeri nuk po t'ka hije gangsteri
Po thojn qe jena rre po ata as s'ishin grrith
Nuk ki faj s'ki energji ke harru mamit me ja thith
Un n'bark t'la me kith un n'kry t'la me bullet
Mos thuj qe se ke dit se tjeter kush knena po kullet
Te vorri ti bi lulet te shpija t'vi npame
Me marr vesh kejt ata tut kush ke ma lul same
..................................................

Ref: 2x Tribun
..................................................
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Se nuk e kan Tribunin me jau majt ushtrin
Vin e shkojn shkojn e vin si gjethe n'tok bin
Bash si lollipop tash stilin po ma lipijn
..................................................Më Shumë Këngë Nga Agresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet