Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Dalin Qikat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dalin Qikat".
3. Video është e këngës "Dalin Qikat", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Dalin Qikat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

03/06/2009

2009-06-03T12:16:47+00:00Dalin Qikat
Shqipja ..

Oo Hajde Dalim Ka Qarshia
Dalin QikaT o meu shetiti
o me frizur hiq pa shamia
djemt e ri o mej habit
o me frizur hiq pa shamia
djemt e ri o mej habit

Ref..
Syzez,bjondin,esmere sa dush
Shikjojn me sy e t`djegin si prush
Syzez,bjondin,esmere sa dush
Shikjojn me sy e t`djegin si prush .

Agroni

O ju Shitoft moj Zana e malit
O qysh mujt mem hutu
SE un jam vajz pika e djalit
O sa mir m`Keni MAshtru
SE un jam vajz pika e djalit
O sa mir m`Keni MAshtru

Ref...
Syzez,bjondin,esmere sa dush
Shikojn me sy e t`djegin si prush
Syzez,bjondin,esmere sa dush
Shikojn me sy e t`djegin si prush .


Ky tekst u dërgua nga Rreze
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet