Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Jam E Embel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam E Embel".
3. Video është e këngës "Jam E Embel", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Jam E Embel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

03/06/2009

2009-06-03T12:16:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam E Embel" kënduar nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gjyste Vulaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Disa flasin keq e mirë
për buzët e mia
thojnë se i kam spece djegse,
dikush si qershia

Disa flasin keq e mirë
për buzët e mia
thojnë se i kam spece djegse,
dikush si qershia

s'jam si krypë as si piper
jam e omël si sheqer;
s'jam si krypë as si piper ohhooo
s'jam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
s'jam si kryp as si piper
oho,hej,hej,jam e omel si sheqer!

disa qeshin,disa flasin
hiq gajle nuk kam.
pa dëgjoni djemtë e ri
shumë e omël jam.

disa qeshin,disa flasin
hiq gajle nuk kam.
pa dëgjoni djemtë e ri
shumë e omël jam.

s'jam si krypë as si piper
jam e omël si sheqer;
s'jam si krypë as si piper ohhooo
s'jam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
s'jam si krype as si piper
oho,hej,hej, jam e omel si sheqer!

Disa flasin keq e mirë
dembele më thone,
krejt natën n'internet
ditën n'telefon.

Disa flasin keq e mirë
dembele më thone,
krejt natën n'internet
ditën n'telefon.

s'jam si krypë as si piper
jam e omël si sheqer;
s'jam si krypë as si piper ohhooo
s'jam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
s'jam si kryp as si piper
oho,hej,hej

sjam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
sjam si kryp as si piper
o hej hej jam e omel si sheqer.Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet