Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Luj Me Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Agroni
Musafir qellova sot luje luje mos rri kot ma e bukur je kur lun si ti nuk ka kurkun si ti nuk ka kerkun e paske kemben e lehte prapa teje vallzojn krejt te buzqeshur me duar perpjet e paske zemren e bardh bukur luan me ngadal sa i lumtur jam qe na ke ardhe luj me mu se me dogjen syte e tu mos rri vet se do ti fali krejt 2 here

Shqipja
Mire e di qka pres nga ti luje luje mos me rri do te rrim nate deri vone se ne keshtu e kem zakon e paske kemben e lehte prapa teje vallzojn krejt te buzqeshur me duar perpjet e paske zemren e bardh bukur luan me ngadal sa e lumtur jam qe na ke ardhe luj me mu se me dogjen syte e tu mos rri vet se do ti fali krejt

Ky tekst u dërgua nga  BURIM


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Shqipe Krivenjeva
Publikimi: 24/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:


Komente 0


Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Luj Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Me Mu".
3. Video është e këngës "Luj Me Mu", por nuk këndohet nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.