Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva - Djal Se Kupton Ç'eshte Dashuria  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Erdhen Keret"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shqipe Krivenjeva

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Dikur me thoje shume te dua.
Me fjal te embla me vrave mua.
Sa intregant ti u tregove.
Duke me puthur ti me mashtrove.
Dikur me thoje shume te dua.
Me fjal te embla me vrave mua.
Sa intregant ti u tregove.
Duke me puthur ti me mashtrove.

Djal se kupton ç'eshte dashuria.
Te vrafshin more t'mirat e mija.
Lutjet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.
Ti se kupton ç'eshte dashuria.
Me tradhtove sikur femija.
Lutjet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.

Ta fala zemren, dashurin,
ti ma shkatrove mua rinin.
E po ta dish nga doli boja,
per ne te dy more mbaroj loja.
Ta fala zemren, dashurin,
ti ma shkatrove mua rinin.
E po ta dish nga doli boja,
per ne te dy more mbaroj loja.

Djal se kupton ç'eshte dashuria.
Te vrafshin more t'mirat e mija.
Lotet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.
Ti se kupton ç'eshte dashuria.
Me tradhtove sikur femija.
Lotet e tua skan me vlere.
Kerkon t'me puthesh prap dhe nje here.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë Këngë Nga Agron Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet