TEKSTESHQIP

Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva
Paska Lulu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paska Lulu" kënduar nga Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.