Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron Berisha - Nora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Biente borë, atëherë, në muajin Fror
Luanim si fëmijë, me topa n' dorë
Bota jonë ishte plot lumturi
Sikur sot m' kujtohet kjo dashuri

Nora, moj Nora
E bardhë sikur bora
Ty shumë t' ëndërrova
Por dashurinë s'e mora.
Nora, moj Nora
Me mallë të kërkova
Mbrëmjen e ndarjes
Unë kurrë s'e harrova ( 2X )

Duket po ikë diku, larg në harresë
E gjithë kjo zgjohet, si në mëngjes
Verë e dimër, shumë stinë po kalojnë
Rrëfimin tim ato, kurrë s'e largojnë.

Nora, moj Nora ...


Ky tekst u dërgua nga Greeneye


Nuk kemi video për këtë këngë.
Agron Berisha - Nora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nora".
3. Video është e këngës "Nora", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:


Komente 0