Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agron Berisha - Venera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Venera".
3. Video është e këngës "Venera", por nuk këndohet nga Agron Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agron Berisha - Venera  (Feat. Nano & Adem Ramadani)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Adem Ramadani

23/10/2012

2012-10-23T20:50:25+00:00Ti me erdhe fare pa kujtu
n'zemer me trokite mu
mendove se aq leht do te du
nuk e prite un me t'mashtru

Kur e ke dite
se me çfar djeli ke pun
pse erdhe ti te un?
A prite se lule do t'dhuroj
dhe veç per ty
do te enderoj???

Moj Vener, o moj Vener
me ke mbush plot v'ner!
Pasha zotin ke gabu
qe je lidh me mu... [2x]

Erdhi koha tash un te tregoj,
te tregoj se me s'te dashuroj!
Fytyren time tash po ta zbuloj,
se per tjeter vajze tash po enderoj...

Tani e din se
me kan je kon
e mos me pas kon t'binte me mir,
tash shkoj
me tjeter kan, ban?
E ti shko gjej tjeter kan...

Moj Vener, o moj Vener
me ke mbush plot v'ner!
Pasha zotin ke gabu
qe je lidh me mu... [2x]


Ky tekst u dërgua nga Labinoti
Më Shumë Këngë Nga Agron Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet