Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agroon - Ta Fala Kohën (Feat. Tina Qeli & Ar Wolf)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse 1
S'po ma nin se qka thu
S'po ma nin pse po kan
Se vet deshte me ik
E dashni s'ki me kan ndan
Ta japa fjalen e besen
Ama besen vet se majte
E din kur kem at dit bashk
Para meje qe kajte
Koka ba koh e gjat
S'po ta maj men as Emrin
M'fal? Mos je ti ajo
Qe thojshe kush sun ta nxe venin
Un ma sjom aj djali
Qe dikur ty t'ka lut shum
Tasht qoj lutje te ZOTI
Prap mos mem dal en gjum
Ah sa fshtir e kom pas
Dej sa u largova prej teje
Se nime t'kom dasht pa mas
E gjith je kon Mrena meje
Une hupa, ama ti sen s'fitove
Mu shum um lendove
Po edhe vet u lendove
E di sja vlen me fol
Mi kujto kejt ato gjana
M'hupe mu hupe veten
Hupe dashnin qe e bam na
Po kurgjo sja paska vlejt
Qe per qka sot jom pishman
" TA FALA KOHËN " mat Mir
Se besova qe kshtu ma Bon...

Ref:
Un per ty jetoj
Se shum te dashuroj
N'ket jet prap po shpresoj
Nje dit ty te takoj

Ike m'le n'vetmi
Oj drita syve t'mi
Pa ty un kom merzi
N'mendje je ka m'rri


Verse 2
Nashta po ma njeh zanin
Jom kujtimi vjeter
Aj qe dikur i thojshe, smuna me dasht tjeter
Aj qe dikur i dhe bes
E qajo bes e la kerkun
Qaj qe t’gjeti shum posht
E tmurr trriti si pllum
Ti je fajtore per kejt, per merzit edhe dhimbjet
A thu qysh ke mu ndje tasht, kur bashk si presmi ditlindjet
Mos mthuj me ba qka smuj, leja kohes let kallxon
Se edi pa mu sun rrin, edi si un kerkush sun don
Sun u largova prej teje, edhe pse sa shum e lype
Gjdo pik loti ma thajte, e gjdo kujtim ti ma myte
Zgatma doren mos um le
Jepem forc qe pata dje
Jepma dashnin e vertet
Ose ndryshe mos u kthe!
Se boll me krenari, e majte inatin ner veti
Une lypa dashni, jo mes neve me hi tjetri
Tasht po qon fjal, Met hup ty nuk ja vlejti
Gjdo sen harrohet me koh, Qysh e lypi e gjeti

un per ty jetoj
se shum te dashuroj
nket jet prap po shpresoj
nje dit ty te takoj

ike mle nvetmi
oj drita e syve tmi
pa ty un kom merzi
nmendje je ka mrri.


Ky tekst u dërgua nga I LOVE YOU SO MUCH...E...AgRooN
Featuring: Tina Qeli & Ar Wolf
Publikimi: 15/02/2019


Agroon - Ta Fala Kohën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Fala Kohën".
3. Video është e këngës "Ta Fala Kohën", por nuk këndohet nga Agroon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AgRooN:


Komente 0