Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agush Idrizi - Sie Liegt In Meinem Armen (Feat. Tina Turaner)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Tina-
Sie liegt in meinen Armen
ich kann es nicht ertragen
Es war ihr allerletztes Wort
Ich liebe dich dann ging sie fort

Agush idrizi-
U be koh qe sjemi pa
Sdi qysh mujten me na nda
Sa me don mir e din
Tjert na ndan mu dhe ty
jam gjall por me vran
Pse bashk nuk na lan
premtimet sot ku Jan
Po qan kjo zemer qan

Tina 2×
Sie liegt in meinen Armen
Ich kann es nicht ertragen
es war ihr allerletztes wort
Ich liebe dich dann ging sie fort
2×Dann ging sie fort

Agush idrizi
Sa shum te kam dasht
Pse ike kur un ste lash
A e din sa me mungon
pse e le dike qe te don
Jo kurr ty ste harroj
Nen stop un e kujtoj
Per ty une jetoj
Vetem ty te dashuroj
sikur tkisha pran ket Nat
Pse jam kaq i pafat
doren tande du me ta prek
Se pa ty jo nuk kom jet

Tina 3×
Sie liegt in meinen Armen
ich kann es nicht ertragen
Es war ihr allerletztes Wort
Ich liebe dich dann ging sie fort


Ky tekst u dërgua nga Aurora zekolliAgush Idrizi
Featuring: Tina Qeli
Publikimi: 30/04/2017


Agush Idrizi - Sie Liegt In Meinem Armen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sie Liegt In Meinem Armen".
3. Video është e këngës "Sie Liegt In Meinem Armen", por nuk këndohet nga Agush Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agush Idrizi:


Komente 0