Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agush Idrizi - Dashni Me Rrena (Feat. Dr.Nice)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Jom mundu me ndal Gabime ma mos me ba
E paske prish zemren
Dashni nuk paska ma x3

Dashni me rrena ti paske pas
Zemren time ma ke Plas.
U largove me harrove
Dashnin ton e shkatrove x2

Kom dyshu shpesh her
Po ke dit mem mashtru
Sa her te thash te dua
Ti je largu x3

Dashni me rrena ti paske pas
Zemren time ma ke Plas
U largove me harrove
Dashnin ton e shkatrove x4
Agush Idrizi
Featuring: Dr.Nice
Publikimi: 28/05/2018


Agush Idrizi - Dashni Me Rrena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Me Rrena".
3. Video është e këngës "Dashni Me Rrena", por nuk këndohet nga Agush Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Agush Idrizi:


Komente 0