Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Baraku - Zjarri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarri".
3. Video është e këngës "Zjarri", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Aida Baraku - Zjarri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bota Në Rrota"

Komente

Asnjë Koment

19/06/2011

2011-06-19T19:31:16+01:00Djalo ore kah tia mbaj???
100 krimba po me hajn.
Ndjenjat ore valle po vallzojn!
Kesaj i thokan dashuri zemra ne dy o me u shkri,
e deri ne mes kembeve te kaloj
Ne mua ndizen 100 zjarre,
e nuk mund ti shuaj fare ...
netet dua ti kaloj me ty!

Ne mengjeset plot me vese,
ndoshta do te kerkoje une ndjes
por mashtrohem: nuk pendoheeemm

Zjarrin nmua oo ka hy,
Zjarrin do ta fal dhe ty,
mor i Miri do te mbaj nen dry
Vec per vete te te kem,
tere jeten me ty te jem (trop fort mon dieu hahaha)
Nese miresh vesh? Mire do ta kesh

hopaaaaaaaaaaa

Zjarri nmua o ka hyyy
zjarrin do ta fal dhe tyyy ooooo


Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë