Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aida Doçi & Edona Llalloshi - Pa Adrese


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Më Shumë Nga

Edona LlalloshiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Adrese" kënduar nga Aida Doçi & Edona Llalloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aida Doçi & Edona Llalloshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anita Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne udhkryq te ktij qyteti jam qe nga gjitha anet e di qe nuk kam drejt te vi tek ti mnisen kembet me arom te trupit tend zemren dua ta mbush por un jam nje vizitor qe se pret askush

ref:
Udhtar pa adres jam njeri pa shpres ku ta gjej nje streh ty hyj tani kot po pres mbremje dhe mengjes mbyllur kjo banes je ti

Ne udhkryq te ktij qyteti jam qe nga gjitha anet e di qe nuk kam drejt te vi tek ti mnisen kembet me arom te trupit tend zemren dua ta mbush por un jam nje vizitor qe se pret askush

ref:
Udhtar pa adres jam njeri pa shpres ku ta gjej nje streh ty hyj tani kot po pres mbremje dhe mengjes mbyllur kjo banes je ti

teksteshqip.com © 2007 - 2017