Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Oj Serbi Murin Ta Prisha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O moj Serbi o moj Serbi murin ta prisha mu pom thojn Sali Berisha
Moj Sebi o murin ta kalli se mu mthojn o Adem JASHARI
O moj Serbi o moj serbi o ta qita tymin mu pom thojn Ramush Haradinaj
O moj Srbi murin ta prishi se mu mthojn Zahir Pajaziti


Ky tekst u dërgua nga Shkupii🫀Aida Doçi
Publikimi: 20/07/2018


Aida Doçi - Oj Serbi Murin Ta Prisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Serbi Murin Ta Prisha".
3. Video është e këngës "Oj Serbi Murin Ta Prisha", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0