Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Tana T'mirat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tana tana tmirat krejt per mashallah kqyrne dita mir qysh doket nsaba
Nafak paska nusja apo djal i joti dyve po thot nana jau paska dhan zoti

A ju thash moj motra a ju thash moj bija se kur tvjene nusja shyret na merr shpija

Tana tana tmirat krejt per mashallah kqyrne dita mir qysh doket nsaba
Nafak paska nusja apo djal i joti dyve po thot nana jau paska dhan zoti

Kush ka djal beqar thuni let martohet shtohet bereqeti edhe shpija gzohet


Ky tekst u dërgua nga Shkupii🫀Aida Doçi
Publikimi: 18/11/2019
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)


Aida Doçi - Tana T'mirat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tana T'mirat".
3. Video është e këngës "Tana T'mirat", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0