Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Ti je Aktor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Me faj tëndin
Më humbe mu
Ke me u pendu
Mësohu pa mu

Ti ske dit mem rujt
Mu o shprit keq
Në fjalet e tua kam shpresu
Por prap kam hesht

Ti je aktor,je gënjeshtar
S'je njeri je mëkatar
E kjo zemër dot sta fal
Sa gjynah ti ke ba 2x

Kam mendu se ke dashni
Jo se kam dit
Jo se kam prit

Ti ske dit mem rujt
Mu o shprit keq
Në fjalët e tua kam shpresu
Por prap kam hesht

Ti je aktor,je gënjeshtar
S'je njeri je mëkatar
E kjo zemër dot sta fal
Sa gjynah ti ke ba 5x


Ky tekst u dërgua nga Fortesa ♥Aida Doçi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/10/2021
Muzika: ERO (Eroll Osmani)
Orkestrimi: ERO (Eroll Osmani)
Video Produksioni: Urban Graphics
Teksti: Buki
Mix & Master: Arti RecAida Doçi - Ti je Aktor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti je Aktor".
3. Video është e këngës "Ti je Aktor", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0