Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi & Adri Rogaqi - Perhajr Kjo Dasem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Perhajr kjo dasem
perhajr kjo dasem
na lujna knojna
u knaqem u knaqem
2x

Hajde more dhanderr
hajde luj ne valle
se tka ardh
shoqnia sonte
kalle dhanderr kalle
Hajde ti moj nuse
nvalle bashk me burrin
mos kaj para shoqev
nuse bane zemren guri

Perhajr kjo dasem
perhajr kjo dasem
na lujna e knojna
u knaqem u knaqem
2x

Ti oj zoti shpis
e moj zoja e shpis
se vallahi dasme e madhe
sot ja paska nis
Hajde pak me shkri
nvalle pak me hy
hajde luni midis valle
me qiftin e ri

Perhajr kjo dasem
perhajr kjo dasem
na lujna knojna
u knaqem u knaqem
4x


Aida Doçi & Adri Rogaqi - Perhajr Kjo Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perhajr Kjo Dasem".
3. Video është e këngës "Perhajr Kjo Dasem", por nuk këndohet nga Aida Doçi & Adri Rogaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0