Më mbaj mend (për 1 muaj)

AK - Nalt Sa Ska (Feat. Shadow)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nalt sa ska Heyhh Bugzy records uo uoo i cmenem Bugzy records otr 4 life baby jena t'njejt u konw Yehhh mir se t'vin kush po don me na kap.

AK Rap part 1
Ak Shadow n'kombinim dhe Undergrowndi tjeter ska -- nje miksim per ingranim qe kur na vim ti sun e ba -- Per shqiptart jem numer nja coja zonin aty ku ska -- Nje shetitje n'otr se kta tjert nuk jam tu i pa -- Dit per dit na ke ne rrug se kam fitu rrespekt -- Dashnin e kam per shoket se ato ma japin back -- Bashk na gjen komplet ton diten tu nrejt pesha -- nga e djathta ngrej alkolin nga e majta ngrej 3'fletsha -- osht rutin qe ndodh pernat kallabllak ne kat te shtat -- porosit do femna n'zvicer se sonte bohna tap -- woo barin ka dhe flak se si ktu nuk ka ma mir -- nese femna jote sillet osht se ka deshir -- me pak vullnet nuk o kun veshtir mun me shku qaty ku don -- a e sheh na kan inatin se kerkush ne sun na rrzon -- OTR'i prap vazhdon naper cepe shoh intriga -- kena bes more shok mrapa shpine nuk ngulim thika..

Refreni X2
Jena nalt sa skaa t'rond sa s'baa
Ti nuk je nqoft se sje Otr prap t'njejtin numer prap t'njejten lagje prap mir se t'vin kush po don me na kap.

Shadow Rap Part 2
Shum levdata po vin kujt po ja nin -- pidhat e din per kon e kom rujt dashnin -- e maj nalt krenarin -- ata e din qe kurr sun na mrrin sikur topa le t'vin -- Dikush vec per Femra dikush vec per emra -- pa pas ndjenja nzemra -- dun tjen otr -- 1 milion munci nrrug -- 1 milion shoqni nrrug -- un s'pata pse me zgjedh un linda Otr -- deri n'dhe t'tregoj qysh je nuk je si ne -- zdi se pse flet per ne kurr nuk na njeh -- Nuk e din ca t'gjen kur t'vin te ton mren -- kur ta nxin ti e ndjen bytha jote e sa vlen -- bohet terr s'je mo gangsterr -- nuk ke mo vler t'vika er sikur i dhjer -- Sa fat i mjer sillesh qark reth e qark fiton 1 thik n'bark -- po e shtrenjt per ushtart qe dun me t'shti n'qark.

Ak & Shadow part 3

Na e dim se kush jeni se kush jeni
Na e dim se kush jeni se kush jeni

Na ua qim krejt ca keni krejt ca keni
Na ua qim na ua qim na ua qim krejt ca keni

Na e dim se kush jeni se kush jeni
Na e dim se kush jeni se kush jeni

Na ua qim krejt ca keni krejt ca keni
Na ua qim na ua qim na ua qim krejt ca keni

Refreni X2
Jena nalt sa skaa t'rond sa s'baa
Ti nuk je nqoft se sje Otr prap t'njejtin numer prap t'njejten lagje prap mir se t'vin kush po don me na kap


Ky tekst u dërgua nga Otr LleshkoAK
Featuring: Shadow
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/09/2010


AK - Nalt Sa Ska
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nalt Sa Ska".
3. Video është e këngës "Nalt Sa Ska", por nuk këndohet nga AK.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AK:


Komente 0