Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alba G - Hot (Feat. Deba)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REf..

alba g: veq zonin kur ma nin thu woa woa woa edi qe don me ba si na na na...pse fol per mue blla blla bllapo don mu kan si une po si une nuk ka..
edi qe po lakmoni kur ma nini qet Flowqdo BEAt qe kapi ndor gjith hit une kom me ba a e di qe tka mungue qeky qeky zoo.. e di moj zemer qe sme ke harrue joo..
e qoni nkam se u ktheva apet Bak eGzimi osht prezent aty ku luhen lekt ska respekt mos rri vete e qa po pret..
e kena leht e bojna nxeht zakonisht per qdo vjet e ...osht nja ktu nja ne 1milion producent dora jem vet e bon ku po shkon ec afrohu e mos um ik Alba-G and Deba mjuzik..

ref. Deba..

a po don hala me ngu muzik po po po hajde bertit ma shum hej po popo


Ky tekst u dërgua nga IdmahAlba G
Featuring: Deba
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/07/2010


Alba G - Hot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hot".
3. Video është e këngës "Hot", por nuk këndohet nga Alba G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alba G:


Komente 0