Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Asllani - M'fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

(INTRO)
Ti vec em fal
Nese kam gabu ma bon ti hallall
Me kohen jam tu shku po zhdukem kadal
E tmirat qe mi dhe i paca haram
E kurr mos me tpa ty

(REF)
Ti vec em fal
Nese kam gabu ma bon ti hallall
Me kohen jam tu shku po zhdukem kadal
E tmirat qe mi dhe i paca haram
E kurr mos me tpa ty(x2)

Vec rritu me kujtimet
Un kam shku larg kerkoj veten time
Gjithkun o errsin po mmysin menimet
Mrena jam i thym fizikisht skam dhimbje
Ndienjat jan tu u fik bashk me hijen time

As spo du me dal as sja fali vetes
Spo du me vazhdu po smuj e nal jeten
Fotot tona djegi t udhtojn me eren
Ndryshe ne nga t tjeret histori mbetem

Smuj me dash, smuj me dash smuj me dash
Po smuj e nal smuj e nal smuj me nal
Tlutem mfal tlutem mfal tlutem mfal
Ca kam bo e di edhe jam pishman

Mfal
Per ca kam bo mfal
Qe ty smujta me tdash e me veten un rash
Edhe kur u dash me kan nuk jam kan

(REF)
Ti vec em fal
Nese kam gabu ma bon ti hallall
Me kohen jam tu shku po zhdukem kadal
E tmirat qe mi dhe i paca haram
E kurr mos me tpa ty(x2)

Sdi qysh po muj
Per ty jam tu shkru abuzoj me veten alkool droga
Pytem a po muj
Qe sa prej ke ik hala jam tu tnjek e kurr nuk u lodha

Nuk ka mo koh bebe s ka mo koh
Se ti ke ik e po t ngushllo tjetri
Sje ti my love nuk je ti my love
Edhe nese do se di a je nveti

Mfal
Per ca kam bo mfal
Qe ty smujta me tdash e me veten un rash
Edhe kur u dash me kan nuk jam kan

(REF)
Ti vec em fal
Nese kam gabu ma bon ti hallall
Me kohen jam tu shku po zhdukem kadal
E tmirat qe mi dhe i paca haram
E kurr mos me tpa ty(x2)


Ky tekst u dërgua nga InaAlban Asllani
Publikimi: 05/11/2023
Teksti: Alban Asllani
Orkestrimi: Xhoni Beats
Mix/Master: Xhenty


Alban Asllani - M'fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'fal".
3. Video është e këngës "M'fal", por nuk këndohet nga Alban Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Asllani:


Komente 0