Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Jashari - Mos Ki Dert Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa ka ndryshuar situata
S’jemi njësoj ne si dikur
Doja të isha n’zemrën tënde
E ti nuk më pranove kurrë

II
Jetës jo kurrë nuk i dihet
Mos e harro këtë të vertetë
Dikur nuk më shikoje fare
Sonte e para po më flet

Reef
Hajt mos ke dert
Hajt mos ke dert
Se do t’vije dita
Që të kthehen krejt

Hajt mos ke dert
Provoje pak
A qenka mirë
Me t’mbetë marak

III
Sa ka ndryshuar situata
Nuk je ajo që je kanë
Dikur ti e bejë namin
Vetëm një fjalë me ta thanë


Ky tekst u dërgua nga Artiola

Alban Jashari - Mos Ki Dert
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ki Dert".
3. Video është e këngës "Mos Ki Dert", por nuk këndohet nga Alban Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Jashari:


Komente 0