Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albani P28 - Hije

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hije".
3. Video është e këngës "Hije", por nuk këndohet nga Albani P28.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albani P28 - Hije  (Feat. Briz Musaraj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Briz Musaraj

09/06/2013

2013-06-08T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hije" kënduar nga Albani P28.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albani P28 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Orgesa Zaimi - Hije

Si pishtar une po rezistoj
kur do fikem nuk ta premtoj...

E kam pritur se nje dite une do isha vetem
Psikolog i vetes tende ishe ne leter
Dhe le nje nate shume te merzitur
Ti tek une
Me le shume fjale qe duhen grisur
Perseri...

Back up Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool
Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool

La la la la la

Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Asgje nuk thuhet per shume zhgejime
Asgje nuk thuhet sot Asgje nuk thuhet sot
Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Si pishtar une po rezistoj
Kur do fikem nuk ta premtoj

E kam ditur se nje dite do te ngel pa emer
Kur me pyeten u pergjigja kam vec nje zemer
Institucione te braktisur me priten sot
Me lane te hyja m hapen deren perseri...

Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Asgje nuk thuhet per shume zhgejime
Asgje nuk thuhet sot Asgje nuk thuhet sot
Asgje nuk thuhet
Asgje nuk thuhet

Zhytur sot ne realitetin e zi
Ne realitet free
Zhytur sot ne realitetin e zi
Ne realitet free

Merre seriozisht pozitivisht
Ti sot mesazhin tim
Mbeti alternative evazive undergroundi im
Asgje nuk thuhet sot per jeten time

Back up Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool
Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool

Lannex - Hije

e serioze bonu pak
se nuk t ka hije,hije,hije
e serioze bonu pak
se nuk do hije hije
e bela bela bela bela bela x4
si me pranga
zemren ma ke lidh
si me pas shum pranga
pranga
mos em duj ti per franga
mos u bo merak
tbosh plot plot canta
skrrrrrr
stilin sikur kleopatra
kur jam me ty flye fly si me flatra
kur jam me ty flye flye si me flatra
se je e para jo e 4
ajo po mthot prit deri sa tbje nata nata
ajo po mi bon netet shum tgjata
ajo mi ndryshoj kejt mendimet qe i pata
kejt mendimet qe i pata
po mthot prit der sa tbje nata nata
ajo po mi bon netet shum tgjata
ajo mi ndryshoi kejtr mendimet qe i pata
kejt kejt mendimet qe i pata
e serioze bonu pak
se nuk tka hije hije hije
e serioze bonu pak
se nuk do hije hije
e bela bela bela bela x4
e nklab kur ti po vjen
po tthirri nona
ty po t ndjekin kta
un i ndjeki ktona
merre vendin kejt
se sonte esht e jona
ti pe don mirin
miri don miliona
marshalla une pe thoj marshalla
nuk muna me na kap se na jem gjithcka
o la la zemer o la la
me ry kejt lokali
cest la vie
i kom thon
x2
mister many x2
ajo po ma bon bon
mister many
ani ani baby ani ani
ani ani baby ani ani
e serioze bonu pak
se nuk tka hije hije
e serioze bonu pak
se nuk do hije hije
e bela bela bela bela x4

Ermal Fejzullahu - Hije

[Nora:]
Ti ke menu
leht ki me m'harru ama veten e ke rrejt se
ti ke menu
qe munesh me lendu ama sdi sa ja ka vlejt se
vet shum ma mir une jom e boj tripin tem
edhe nuk em vyn asnjo
e nuk kom problem ku po dal e kan po shoh
e let bohet skandal e let bohet skandal

[Ermali:]
Asnihere nuk ta kom nal
sa here ti ke lyp me dal
krejt kto krejt kto i ki fjal
vet e bone hilen e kilen ma le

[Nora:]
Vec ton kohen um ke thirr
vetem vetem vetem mu um ke thirr
u kon momenti ma i mir
mos ma hup kohen e lire

[Ermali:]
Hije edi qe t'ka shume hije
kur ma bon me hile
po njo si une kto nuk e toleron

[Nora:]
Hije edi qe m'ka shume hije
kur ta boj me dije
qe dikon si une ti nuk e kontrollon

[Ermali:]
Ti ke harru qe sa je kon me mu i ke pas krejt
se a ke haru qe nuk munesh pa mu as ni dite
ti me nejt se

[Nora:]
Vec shum ma mir une jom e boj tripin tem
edhe nuk em vyn asnjo
e nuk kom problem ku po dal e kan pe shoh
e let bohet skandal e let bohet skandal

[Ermali:]
Asnihere nuk ta kom nal
sa here ti ke lyp me dal
krejt kto krejt kto i ki fjal
vet e bone hilen e kilen ma le

[Nora:]
Vec ton kohen um ke thir
vetem vetem vetem mu um ke thir
u kon momenti ma i mir
mos ma hup kohen e lire

[Ermali:]
Hije edi qe t'ka shume hije
kur ma bon me hile
po njo si une kto nuk e toleron

[Nora:]
Hije edi qe m'ka shume hije
kur ta boj me dije
qe dikon si une ti nuk e kontrollon

Më shumë këngë me këtë titull:
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet