A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Kondi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alban Kondi is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Alban Kondi, vëllai i këngëtarit të ndjerë Floran Kondi, i njohur në skenën shqiptare si Dr. Flori, ka treguar se momentet e lajmit tragjik ishin shumë të vështira. Fjalët e fundit të Florit, siç tregon vëllai i tij, ishin “Po shoh Zotin, por fluturoj tek ai”. “Ende më duket e pabesueshme, por realiteti është ky dhe duhet të përballemi edhe me këtë humbje”, ka deklaruar ai në një intervistë në Top Channel. “E nëse koha do të kthehej pas, sigurish...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Dr. Flori

(His brother)

Produkt 28

(Former member)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Marin TnT

Ziso

Mali G Grand Thugz

Eleminimi

KMC

Rudi

Sekondari

Lazy

OG043

Young J


Tags: Alban Kondi, Albani, Produkt 28

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019