Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Telefonom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

sa ja nisa une...marrezisht te dashuroj
ti i jepe fund po per mu sperfundoj
pas disa vitesh kudo qe ti je
nese merzitesh shpirt deren qel e ke eee

ref:sa her teket telefono
shpresoj numrin e ke kur te teket
ti veq lajmro per nje qast aty mke

ani pse osht fund
lidhja jon nuk deshtoj
do te mbetem une
perjetsisht te dashuroj

pas disa vitesh kudo qe ti je
nese merzitesh shpirt deren qel e ke eee

ref:sa her teket telefono
shpresoj numrin e ke kur te teket
ti veq lajmro per nje qast aty mke


Ky tekst u dërgua nga FireAlban Mehmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/09/2011
Festivali: Çelësi Muzikor 5
Teksti: Mithat Sadiku


Alban Mehmeti - Telefonom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefonom".
3. Video është e këngës "Telefonom", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0