TEKSTESHQIP

Alban Plovishti & Landi Brahushi
Kolazh Jugu 2019
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Jugu 2019" kënduar nga Alban Plovishti & Landi Brahushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është prezantuar para një audience më të gjerë i punuar shumë bukur edhe me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e krijoi DArt Channel. Ky videoklip u publikua më 8 Nëntor 2019. Kënga është orkestruar nga Valter Beqo.