A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alban Ramosaj - Bitchi Mesnates


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  39

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2017

2017-07-16T16:00:00

Teksti:

Alban Ramosaj

Video Produksioni:

MAX Production


Ajo bohet bitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
I lutet shën marise qe t ja fali mekatet
E nates e nates e nates nates nates

Bbbitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
Kercen me djallin kadale
Nen hijen e hanes
E nates e nates e nates nates nates

Asaj si hyn kergjo vec pare n sy
Sun i kthejna

Jo sun i kthejna
Sa bitcha i kom pa si ty
Sun i kthejna
Jo sun i kthejna sun i sun sun i kthejna
Don histori me cdo celebrity
Sun i kythejna
Don me patjeter me hi n industri

Jo sun i kthejna
Sa bitcha i kom pa si ty yeah

Ajo bohet bitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
I lutet shën marise qe t ja fali mekatet
E nates e nates e nates nates nates

Bbbitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
Kercen me djallin kadale
Nen hijen e hanes
E nates e nates e nates nates nates

Asaj si hin kergja vec pare n sy
Sa bitcha i kam pa si ti
Asaj si hin kergja vec pare n sy
Sun i kthejna


Ky tekst u dërgua nga InnaKartolina (1)

U krijua nga albanramosajfan 2018-06-15 11:31:30
Ajo bohet bitchi mesnates
Bitchi mesnates girl
I lutet shën marise
qe t ja fali mekatet
E nates e nates
e nates nates nates

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018