TEKSTESHQIP

Alban Ramosaj
A Je Me Najkon
Lyrics

A i dëgjon lartë e poshtë se ça thonë
F... it, ondrrën realitet hajde t'jau bojmë
krejt toksinat Ramosaj ty ti shëron
jepma ni shej, ni shej t'fillojmë

[REF.:]
A je me najkon?
A je me najkon?
Se je ka m'shkatrron.
Se je ka m'shkatrron.

Po e shoh që sun pi' reziston
edhe unë njejt e kom (A m'beson?)
jo nuk e di edhe sa
jo nuk e di edhe sa n'Tiranë jom
e dim të dy, për njoni-tjetrin s'jemi t'bom
edhe t'gabojmë gabimet për njerez jon

(Kshtu që tregom...)

[REF.:]
A je me najkon?
A je me najkon?
Se je ka m'shkatrron.
Se je ka m'shkatrron.
INFO
Ky produkt muzikor erdhi i finalizuar para shikuesve i përpunuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 12 Gusht 2022. Kompozitori i këngës dhe autor i tekstit rezulton të jetë vetë këngëtari, teksa për produksionin audio ka punuar në studio Marko Polo.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200