A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Somebody Hurts


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Miriam Cani

Këngë e albumit:

"Ende Ka Shprese"


CHORUS:
Somebody hurts
Somebody heals
That's just the way things are
Somebody hurts
Somebody heals
So don't let me fall apart
Somebody hurts

I can't ask you the moon
Hanging in an empty sky
If we're saving this room
maybe there's reason why
We might lose
we might not stand
we still have the chance to try

CHORUS:
Somebody hurts
Somebody heals
That's just the way things are
Somebody hurts
Somebody heals
So don't let me fall apart
Somebody hurts


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019